Wyposażenie łazienek

FERRO S.A

Grupa FERRO jest jednym z największych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej. Siedziba Grupy oraz centrum magazynowo – logistyczne znajduje się w Skawinie. W skład Grupy, której podmiotem dominującym jest FERRO S.A. wchodzą także: FERRO International Sp. z o. o.,  NOVASERVIS spol. s.r.o., NOVASERVIS FERRO Group SRL, Novaservis FERRO SK s.r.o, Novaservis FERRO Hungary Kft.
FERRO S.A. – jest jednym z liderów branży sanitarnej i grzewczej na rynku polskim. Przedsiębiorstwo od 22 lat produkuje wysokiej jakości armaturę sanitarną i instalacyjną oraz elementy instalacji grzewczych.

Od 14 kwietnia 2010 roku Grupa FERRO jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Armatura Kraków S.A.

Grupa Armatura jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Spółki tworzące Grupę Armatura specjalizują się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, szerokiej gamy zaworów oraz ceramiki sanitarnej.

Gorgiel

Od 1976 roku firma GORGIEL skutecznie buduje pozycję markowego dostawcy wysokiej jakości produktów na rynek europejski.
Oferta grzejników została rozbudowana do poziomu pozwalającego na wyposażenie każdego wnętrza, zarówno prywatnego jak i publicznego. Klient bez problemu znajdzie odpowiedni grzejnik dla swojego domu, biura, szkoły czy szpitala. Znakomite właściwości grzewcze, szeroki zakres rozmiarów i wersji podłączeń zaspokoją potrzeby najbardziej wymagającego klienta. Stylowe a jednocześnie nieskomplikowane wzornictwo stwarza produkt przyjazny zdrowiu użytkownika – bez miejsc dla kurzu, brudu czy insektów. Każdy grzejnik jest testowany pod wysokim ciśnieniem a stosowna gwarancja jest załączona do każdego opakowania. Przemyślana konstrukcja grzejników czyni je łatwymi w montażu i przyjaznymi instalatorowi.

Geberit

Grupa Geberit jest światowym liderem w technologii sanitarnej. Od czasu założenia w roku 1874, firma zawsze była pionierem w tym sektorze. Konsekwentnie wprowadzają nowe, innowacyjne trendy. Biura Geberit działają w ponad 40 krajach.

Viega

Grupa Viega zatrudnia aktualnie ponad 4.000 pracowników na całym świecie, co czyni ją jednym z liderów branży produktów techniki instalacyjnej. Produkcja odbywa się w czterech głównych zakładach w Niemczech, a specjalne rozwiązania na rynek Ameryki Północnej wytwarzane są w McPherson/USA. Fabryka w Wuxi/Chiny odpowiada za produkcję na rynki azjatyckie. Najważniejszą część oferty firmy stanowi technika instalacyjna. Obok systemów rurowych ważną rolę odgrywają także systemy podtynkowe i odpływowe. Asortyment Viega obejmuje ok. 17 000 produktów, które znajdują zastosowanie w instalacjach domowych, jak również w instalacjach przemysłowych i przemyśle okrętowym.

Cersanit

Cersanit S.A. to znany producent wyposażenia do łazienki. Marka dobrze rozpoznawalna w Polsce jak również w Europie środkowo – wschodniej. Główny asortyment produkcyjny to: płytki ceramiczne, ceramika sanitarna, meble łazienkowe, wanny, kabiny natryskowe oraz brodziki.

Koło

Historia firmy KOŁO zaczęła się 50 lat temu. W ciągu całego tego okresu, przedsiębiorstwo dzięki konsekwentnemu dążeniu do produkowania wyrobów najwyższej jakości, wyrobiło sobie pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek w branży wyposażenia łazienek. W 1993 r. KOŁO dołączyło do międzynarodowej grupy Sanitec, co zaowocowało licznymi przemianami i dalszym, dynamicznym rozwojem. Od roku 2015 grupa Sanitec i jej marki stały się częścią Grupy Geberit.